Ana Sayfa » İslami Sohbet » İlahi Sohbet

İlahi Sohbet


İlahi Sohbet

ilahi sohbet

İlahi Sohbet Odaları

İlahi sohbet odaları, ilahi chat, tasavvuf chat sitemiz, çok değerli mümin ve mümine kardeşlerimizin katıldığı büyük bir törenle açılarak hizmete başladı. Bu hizmeti sizlere sunmamızdaki gaye; aynı diğer global İslami odalar gibi, bu odalarda da hem muhabbet yapabilir, hem de son çıkan ilahileri derin bir huşu içerisinde dinleyebilirsiniz. İlahi chat siteleri içerisinde Peygamber Efendimizin (S.A.V.) ve ashabının hayatı hakkında kıymetli bilgilere ulaşabilir, günümüze kadar ulaşan akli ve nakli bilgilere erişebilirsiniz. İlahi sohbetlerden feyz almak istiyorsanız, içinde bulunduğumuz şu 3 ayların yüzü suyu hürmetine lütfen site görevlilerimizin bildirdiği kurallara sonuna kadar uyunuz.

Online İlahi Sohbet Siteleri

Online Chat servisimize katılan değerli mümin ve mümine kardeşlerimizle İslami konularda istişarelerde bulunabilir, edep ve haya sınırları dahilinde tartışmalara girebilirsiniz. Ayrıca İslami oyun botlarımızın sizlere sorduğu sorularla zeka seviyenizi ve hızınızı test edebilirsiniz. Dilerseniz, sohbetlere ara verildiğinde, Müslüman kardeşlerinize çeşitli İslami emojiler göndererek onların gönüllerini kazanabilirsiniz. Sohbetleriniz esnasında odada bulunan diğer Müslüman kardeşlerimizin hukukuna azami riayet göstermeniz gerekmektedir. Zira, bir kalbi kırıp dökmek çok kolaydır, mamafih kırılan kalbin onarılması belki de bir ömür boyu mümkün olmamaktadır. İlahi Chat sitemizde kimseyi aşağılamadan, ötekileştirmeden, azarlamadan, hiziplere ayırmadan muhabbet etmek büyük bir erdemdir.

İlahi Chat Siteleri

İslam dinine uygun şekilde yapılan sohbetlerin tamamına ilahi sohbet denilmektedir. Olayı daha ayrıntılı şekilde analiz edecek olursak; dünyanın dört bir yanından dini sohbet yapmak için gelen bireylerin, aynı platformda, aynı ruh ve heyecan içerisinde muhabbet etmesi gerçekten İslam dininin uhrevi ikliminden meydana gelmektedir. İşte Müslümanlar Sohbet sitemizin yegane gayelerinden biri de; sevinçte, tasada, heyecanda, kederde tek vücut haline gelmiş dünya Müslümanlarını aynı sohbet ağı içerisinde birleştirmektir.

İlahi Sohbet Odası Kuralları

Bu sohbet ağına dışarıdan ve içeriden zarar vermek isteyecek dahili ve harici insanlar mutlaka olacaktır. Fakat birbirinden cevval oda görevlilerimiz ve site yöneticilerimiz 24 saat esasına göre keşif ve gözetleme yaparak bu unsurları bertaraf etme konusunda uzmandırlar. Müteaddit defalar makalelerimizde gerekli ikaz ve uyarılarımızı yeniliyoruz. Sevgili kardeşlerim; eğer İslam dışında başka bir fikre veya emele hizmet ediyorsanız, lütfen sitemizi terk ediniz. Zaten art niyetli kişilerin tespiti halinde çok katı yaptırımlarımız mevcuttur. Yaklaşık 20 yıldır, ilmek ilmek işlediğimiz ve bu kıvama getirdiğimiz İslami Sohbet sitemizi kimsenin kirletmesine, hezeyanlarını kusmasına, mevcut huzur ve asayiş ortamının bozulmasına asla müsamahamız ve tahammülümüz yoktur.

İslami Sohbet Usul ve Esasları Nelerdir?

İslami sohbet odaları içerisinde yapıcı ve yumuşak bir üslup kullanmaya son derece dikkat ediniz. Ayrıca kendinizden emin değilseniz, sitemizin genel işleyişi ve kurallar hakkında bilgi almak için oda görevlilerine mutlaka müracaat ediniz. Özel pencerelerde yaptığınız konuşmalara kesinlikle bir müdahale söz konusu değildir. Fakat şunu da unutmamak gerekir, özel pencere de olsa, küfür ve hakaret içeren kelimeler filtreye takılacak ve bunu yöneticiler fark edecektir. Zor duruma düşmemek ve ikaz edilmemek istiyorsanız. Ağzınızla beyniniz arasındaki mesafenin bir karış olduğunu lütfen unutmayınız.

Benzer Makale Başlıkları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir