Ana Sayfa » Dini Sohbet » Maksat Sohbet

Maksat Sohbet


Maksat Sohbet

Maksat Sohbet

Maksat Sohbet Olsun

Maksat sohbet olsun dedik ve Muslumanlar.Net sitemizi yayın hayatına kazandıralı yaklaşık 20 sene geçmiş. Geçen bu 20 sene zarfında taklit ve teşbihte sınır tanımayan bir çok site rüzgarımıza kapılarak bizi taklit etmekte yarışır hale gelmiş. Bunlardan biriside maksatsohbet.net sitesidir. Bünyesinde bir çok adult kelime barındıran, cinsel kelimelerle bir yerlere varmaya çalışan bu site, adeta insanların aklıyla dalga geçerek “Müslümanlar Sohbet” şeklinde konu başlığı açmaya cesaret ederek, ne denli gözünün karardığını bizlere göstermiştir. Sevgili kardeşlerim; siz de takdir edersiniz ki, bir koltukta bir karpuz taşınır, iki tane taşımaya çalışırsanız birini düşürüp heba edersiniz. Lütfen Maksatsohbet.NeT sitemize giriş yapmak için yukarıdaki forma rumuzunuzu yazıp bağlan butonuna basınız.

Maksat Chat Yapmaksa Gerisi Teferruattır mı Diyenlerdensiniz?

Maksat sohbet olsun veya Chat olsun da ne olursa olsun diyenlerdenseniz mutlaka yanılanlardansınız. Eğer sizde yukarıda bahsi geçen site gibi düşünüyorsanız, bütün köprüleri yıkıp atmış, ar, namus, şeref ve haysiyet gibi değerleri rafa kaldırmış, toplumun dinamikleri ile oynamanın ne denli tehlikeli olduğunu unutanlardansınız demektir. Google sayfalarında tutunabilmek adına her türlü ayak oyunlarını mubah sayan, sürekli kaçak güreşip belden aşağıya çalışan bir çok sitenin tarihin tozlu sayfalarında yerini aldığına bu gözler şahit olmuştur. İlk başlarda sitenin sürekli yukarıya doğru yükselişi ile zafer sarhoşluğuna ve rehavete kapılan bazı site sahipleri, daha sonra rüzgarın tersine dönmesiyle birlikte korku ve endişeye kapılmakta fakat hızlı bir çöküşten kurtulamamaktadır. Bu nedenle maksat sohbet olsun da her kelimeyi kullanayım gibi sakat ve mesnetsiz düşüncelere dalmak, kendini aç iken darı ambarında gören horoza benzer.

Maksat Sohbet Kuralları

Maksat Chat sitesi içerisinde kesinlikle maksadını aşan konuşmalara, muhabbetlere operatörlerimiz izin vermemektedir. Bizler burada yüce dinimiz İslam hakkında kullanıcılara din sevgisini aşılamak, isteyen ve öğrenmek isteyenlere gerekli yardım ve kolaylığı sağlamaktır. İnsanlara bu denli faydalı bir İslami Chat sitesi olma yolunda ağır bedeller ödedik ve ödemeye devam ediyoruz. İslami ve İlahi kuralların dışına çıkılmadığı müddetçe sohbetin seyrine hiç bir zaman müdahale etmiyoruz.

Maksat Sohbet Kanal Yönetimi

Maksat Chat sitemiz, son derece liyakatli ve bu konuda uzman bir personel tarafından yönetilmektedir. Yönetimde olan kişiler kuruluşumuzdan beri sitemizde bulunan kişilerden müteşekkildir. Sizler de yönetimde söz sahibi olmak isterseniz, yılın belli zamanlarında yapılan yönetici seçme ve yerleştirme sınavlarımıza katılabilir, mülakatlardan da tam not almanız halinde site yönetimimize dahil olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir