Ana Sayfa » Dini Sohbet » Dini Sohbet Nurchat

Dini Sohbet Nurchat


Dini Sohbet Nurchat

Dini Sohbet Nurchat

Dini sohbet nurchat, nur sohbet, nur muhabbet, nur seviyeli Chat gibi aramaların son zamanlarda gittikçe yoğunlaştığını ve bu konuda oldukça yüksek bir kullanıcı potansiyeli olduğunu fark ettik. Bildiğiniz muslumanlar.net sitemiz, kullanıcıların Google arama motoru üzerinde yaptıkları aramaları takip etmekte, aranma hacimlerine bağlı olarak bu konuda bir takım çalışmalar yürütmekte, çeşitli isimler altında odalar açmakta ve konu hakkında makaleler yazmaktadır. Bugün kısmetimize Dini sohbet nurchat odalarını açmak düştü. Gayret bizden, Tevfik yüce ALLAH (C.C.)’dan diyerek kolları sıvadık. Artık Nur Chat platformunda, dini sohbetlerinizi gönül rahatlığı içerisinde yapabilecek, Risale-i Nur hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilecek, değerli üstadımız Bediüzzaman’ın hayatı hakkında çeşitli söyleşilere katılabileceksiniz. Hemen aşağıdan nur sohbetlerinin yapıldığı bölüme bağlanabilirsiniz.

Dini Sohbet NurChat Sohbet Girişi

Bildiğiniz gibi artık Nur sohbetlerinin yapıldığı mekan sayısı yok denecek kadar azaldı. 2000’li yılların ortasında açılan Nurmuhabbet.Com sitesini hatırlamayanınız yoktur. Burayı açan kızımızın rahmetli babası Nur Cemaatine bağlı, muhterem bir zattı. Bu sitede Risale-i Nur’dan paylaşımlar yapılır, lahikalardan örnekler verilir, hakikat nurları ortaya dökülür, nasibi olan bu damlalardan payını alırdı. Mamafih yıllar içerisinde site el değiştirdikçe, yeni sahipleri başka türlü muhabbetler içerisine girmeye başladılar. Bu tertemiz siteyi kendi pis hezeyanları ile kirletmeye, değişik adult içerikler doldurarak içeriği İslami olan sitenin yönünü 180 derece çevirmeye başladılar. Artık bu gidişe gönlüm razı olmamıştı, en son sahibi olan kardeşimize şu fiyata bana sat dedim, o da kabul etmedi daha fazla fiyat istedi. Kendi dikkatsizliğinden ve açgözlülüğünün kurbanı oldu ve siteyi düşürerek Çinli bir domain firmasına kaptırdı. Her şey nasip kısmet güzel kardeşlerim bir ata sözü aklıma geldi, “Nasip İse Gelir Şamdan Yemenden, Nasip Değil İse Seveyim Gözünden”

Muslumanlar.Net Dini Sohbet Nurchat Hizmetleri

Dini sohbet nur chat hizmetleri en etkili bir şekilde artık sitemiz bünyesinde yapılacaktır. Muslumanlar.Net sitesi bozulmamış tertemiz yapısıyla sizlere hizmet etmeye sonuna kadar devam edecektir. Nurchat gibi kutsal kelimeleri salyalı ağızlarında geveleyen, ağızları Nur derken başka yerlerinden kan ve irin akan bazı sözüm ona siteleri de buradan esefle kınamak geldi içimden. Sevgili okurlarım; Nur sohbetlerinizi ve Nur cemaati hakkında merak ettiğiniz her hususu nurchat odalarımız içerisinde yerine getirebilirsiniz. İslam hakkında en doğru bilgileri bulabileceğiniz ve yaptığınız sohbetler sonunda huzurlu bir şekilde ayrılacağınız sitemiz hakkında  görüş, öneri, şikayet, tavsiye veya eleştirileriniz olursa, zaman mevhumu gözetmeksizin gerek konuların altından yorum şeklinde, gerekse iletişim bölümümüzden bizlere bildirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir