Ana Sayfa » genel » Şifa

Şifa


Şifa

İçindekiler

Şifa

Şifa Notları

* Çörek otu yağı için ve saçınıza, cildinize, yüzünüze sürün (ki çörek otu ölümden başka her derdin devasıdır. Kalp, tansiyon, şekerden tutun da saç zayıflamasına, dökülmesine ve kırlaşmasına kadar hemen her şeye muazzam bir tesiri vardır), içemezseniz çörek otu yağının kapsül şeklinde olanını alın ve kolayca sabah akşam yemeklerden önce ikişer adet yutun.
(Çörek otu yağı tamamen doğal yetiştirilmiş ve mutlaka soğuk sıkım olmalıdır.)

* Sallama çayları, plastik bardak ve şişeleri, damacana suları terk edin. Normal çay demlemeden önce çayı bir süzgeç yardımı ile bolca soğuk su ile yıkayın. Sadece şunlara dikkat ederek bile kanser olma riskini yüksek oranda azaltacaksınız.)

* Ayçiçek yağlarını terk edin, gerekirse başka yerlerden kısın ve paranızı zeytin yağına verin. Damak tadınıza farklı gelirse direnin, bir süre zorlanacaksınız ve birkaç ay sonra alışacak ve hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.

* KAFA OTU ( Kafa süpürgesi- Karabaş otu ) Günde 3 su bardağı içilmesi halinde kılcal damarları açacağı ve damar tıkanıklarını giderdiği ve içinde bağımlılık yapan hiçbir maddenin bulunmadığı yazılıdır. Bu otun, ayrıca beyin tümörlerini yok etmede de etkili olduğu tespit edilmişdir.
* Karabaş otunun ismini İbni sina tıpta kafa süpürgesi olarak koymuş. Sebebi ise, Birçok baş ağrısına sebep olan beyindeki tıkalı kılcal damarları açarak ağrıyı kesip rahatlattığı için bu ismi vermiş dedi. Diyen Ali ihsan abi 1984 de mahkemede söylüyor.

* Karabaş balından “bir çay kaşığı” alan felçli delikanlı bir saat sonra yürümeye başladı.
* Hadisde: Ardıcın üç-beş tohumunu yanında taşıyan, insanların muhabbetini celb eder diye bir ifade geçiyor. Yani vücuttaki müzahrefat maddeleri temizliyor der…
Ardıcın antiseptik özelliği, kan temizleyici iltihap sökücü özelliğinden bahseder.

Şifa notları

Şifalı notları

* ARDIÇ YAĞI  “Ardıç yağını aldın zaman hastalıklı bölgeye gider, orayı sarar, imha eder, vücut makinası doğru çalışmaya başladı mı çocuğu olmuyorsa çocuğu olur, başka bir hastalığı varsa o düzelir” dedi. Ardıç bunu yapar dedi.

* Ali ihsan abi gözü kör olmuş birini on gün süreyle kuzugöbeği mantarının suyunu kullandırarak, Rabbimin inayetiyle gözleri açıldı. Ve bu gözlere şifa oldu diyor ve arkasından şu hadisi şerifi söylüyor ; Hadis-i şerifte kuzugöbeği mantarı suyunun göz rahatsızlıklarına iyi geldiğinden bahsetti.
* Kur’an-ı Kerim-de Yahudilerin yer yüzünde iki defa fesad çıkaracaklarını beyanla, ikincisinde Ekini ve Nesilleri bozacaklarından bahsedilir.
Özellikle ekin ve tohumların bozulan genleri hem gıda sektörünü kontrol altına almaktadırlar ve daha önemlisi ise, Dna-sı değişen genli tohumların, insan bünye ve genlerini değiştirmiş olmasıdır. Yendiğimiz gıdalar kişiliğimizi sağlığımızı genetiğimizi tehdit eden diyor.  Dogal olanı mutlaka artırırım. Talep edin. Allah yar ve yardımcımız olsun Amin🤲

islami sohbet ve islami sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Mobil chat web sitemize bekleriz.

MuslumanlarFm Radyomuzu dinlemek için, islami radyo‘ya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir