Ana Sayfa » Popüler Sohbetler » Şamata Sohbet ve Chat Odaları

Şamata Sohbet ve Chat Odaları


Şamata Sohbet ve Chat Odaları

Muslumanlar.net Şamata Sohbet Odaları

Şamata Sohbet sitesimiz üzerinden gırgır şamata yapabileceğiniz yüzlerce chat kullanıcılarıyla bir araya gelerek gönülden sohbetler yapabileceksiniz.

şamata sohbet

Müslümanlar Chat sitesi olarak ziyaretçilerimize internet sohbet kanallarımızda keyifli zamanlar geçirebilecekleri İslami dini bilgi paylaşım sitesi olarak hizmetler sunarken, kendinize en yakın bölgelerden İslami chat kullanıcılarıyla bir araya gelme imkanı sağlanıyor. Sohbet Şamata Chatte yapılır.

Esselamın aleyküm ve Rahmetullah berakatuhu.

Değerli Müslüman kardeşim web sitemize hoş geldin. Sitemiz tamamen ücretsiz hizmet veren bir İslami bilgi paylaşım sitesi olarak faaliyet gerçekleştiren en özel arkadaşlık sayfaları arasında yer alırken, 2004 yılında yayın hayatına merhaba diyen, Türkiye ve dünya genelinde bilinen en eski İslami muhabbet sitesidir.

 

Sohbet haricinde birçok farklı aktivite imkanı sağladığımız gibi, sizlere keyifli zamanlar geçirebilme imkanı sunuluyor.

 

#Sohbet – güncel konular hayata dair her şeyi açık ve net bir şekilde konuşabileceğiniz seviyeli bir sohbet odasıdır.

#DiniSohbet – dini konular hakkında hasbihal yapabileceğiniz ve değerli hocalarımızın sizlerle paylaştıkları sohbetlere göz atabileceğiniz gibi, kendileriyle anlık çevrimiçi sohbet edebileceğiniz İslam odasıdır.

#Radyo – İlahi dinleme imkanı sağladığımız ve yayın programcılarımızın sizlerle paylaştıkları birbirinden güzel ilahiler ve ezgileri dinleyebileceğiniz dini radyo sitesidir.

#Oyun – 7/24 kesintisiz diğer Müslüman kardeşlerimiz ile anlık olarak mobil oyun oynama imkanı yakalayabileceğiniz ve en fazla puanları hanelerine yazdıran yarışmacılarımıza sunmuş olduğumuz hediyelere sahip olabileceğiniz eğlence odası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir