Ana Sayfa » Şehir Odaları » istanbul Sohbet: Müslümanlar İstanbul Dini Chat Yap

istanbul Sohbet: Müslümanlar İstanbul Dini Chat Yap


istanbul Sohbet: Müslümanlar İstanbul Dini Chat Yap

Müslümanlar istanbul İslami Sohbet

Uzun zamandır beklenen, Türkiye’nin en eski dini chat sitesi Muslumanlar.NET bünyemizde bulunan kullanıcılarımızın isteği üzerine, istanbul islami sohbet odaları sunucumuz üzerinde yerini almıştır.Açılan dini sohbet odasında ahlaki kurallara ve kişilik haklarına saygısızlık etmeden sohbet edilmesi önemli unsurlardır. İstanbul’un bütün ilçelerinde ki kişiler mobil chat sayfası üzerinden ve web sohbet odalarından giriş yaparak bu imkandan yararlanabilirler.

Kanal içerisinde gündelik, haftalık ve aylık belli başlıklar üzerinde konuşmalar yapılacaktır. Bu konuşmaları dilerseniz sizde kanal üzerinde yetki alıp yapabilirsiniz. Mobil dini sohbet odalarımızda seviyeli sohbetler, eğitici ve öğretici konuşmalar yapılmaktadır. Odalarımızda güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edinebileceğiniz kadirşinas insanlar bulunmaktadır. Her biri birbirinden değerli kullanıcılarımız ile ister dini, ister felsefi, ister sosyolojik isterseniz gündelik konuşmalar yaparak, geçirdiğiniz kötü zamanlarınızı ve stresinizi bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

istanbul sohbet

Sunucumuz üzerinde sadece İstanbul islami sohbet odaları dışında

Kocaeli islami sohbet, Kanal-7 chat sohbet, bursa islami sohbet, kaliteli sohbet, kolay sohbet ve birçok değerli odalarımız bulunmaktadır. Sunucumuza web ve mobil bağlantımız sayesinde kolayca bağlanabilirsiniz. Bağlantıdan sonra kalıcı olmak istiyorsanız, nickinizi kayıt etmeyi yapamıyorsanız kanal yetkililerinden destek almayı unutmayın. Nick neden önemli diye soracak olursanız, sizin için  islami dini sohbet odalarında kalıcı olduğunuzu gösterir ve yetki almanızı sağlar.

istanbul sohbet olarak İstanbul İslami chat, İstanbul dini muhabbet, Kanal içerisinde belli başlı kurallardan söz etmek istiyorum, sözü de çok uzatmadan en önemli ikli maddeyi açıklıyoruz.

  1. a) İstanbul dini sohbet odalarında küfür, hakaret, aşağılama, T.C Anayasasına ve kurucu lideri Mustafa Kemal ATATÜRK’e hakaret, siyasi konuşmalar kesinlikle yasaktır.
  2. b) Size yapılmasını istemediğniz bir davranışı bir başkasına yapmamanızı rica ederiz.

Güzel ve keyifli dini sohbetler dileriz. Muslumanlar.NET Yönetimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir