Zaman Az İşimiz Uzun


Asırlar Boyu dünyaya nizam verdi Ceddimiz sırf onların izinden gitmeyip Dinimiz İslam’dan koptuğumuz için nice dertler bizlere Musallat oldu. Birbirimizden koptuk Müslümanların Kardeş olduğunu unuttuk Can veren, Zaval gelen illa 1. derece Canımız olacakki hareket edelim kişiliğine büründük.

Ama Hakkın Kainatın Sahibi Herşeye Gücü Yeten Rabbimizin Emrini Unuttuk Yazık Bizlere. Rabbim Müslümanlar Kardeştir Diye Emretti. Biz sadece ben diyerek küffara cesaret verdik küffar öyle türlü türlü nifak tohumu ekip fitneler saçtıki içimize bizler birbirimizi düştük. Kardeşlerimize sahip çıkmak yerine birbirimize hasım kesildik.

Allah Rızası için Silkelenip kendimize gelelim Irk, Mezhep Gibi Dinimize Zarar verecek Hal’lerden Sakınalım. Birbirimizi Önce Allah Rızası İçin Sevip Rabbimizin Emrine Uyup Kardeşlerimize Sahip Çıkalım. Daha Nice Kızıl Elmamız Var, Nice İşgal Edilmiş Zulüm Altında Tutulan Müslüman Beldeleri, Müslüman Kardeşlerimiz Var. İnşaAllah Zorda Olan Kardeşlerimize Rabbimizin Verdiği Güç Kuvvet ile Ferahlık Götüreceğiz.

Ümmet Birliği

İslam Birliği

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP