Yarın inşaAllah Bizler Muhaffak Olacağız


Ülkemizin geleceğini tayin edecek krıtik bir virajdayız. Kendin emin olmak isteyenler kime oy versem ülkeme ve islama faydalı olurum diye kara kara düşünen kardeşlerim istihareye yatın mutlaka. Hepimizin derdi, ülküsü inşaAllah yarınki sonuç ülkemizin menfaatine olur.

adayların artılarını bir tarafa eksilerini bir tarafa yazın. Geçmişlerini, yaptıklarını bir tarafa yazın emin olun hayırlı olanı rahatça görebilirsiniz. Askerime, polisime kurşun sıkıp ülkemi bölmeye çalışan kansızlara Asla ve Asla oy vermem!!!

İçki ile yatıp kalkan seçim vakti seccadeye sarılıp devletimin polisine küfreden karaktersizede oy vermem Allah muhafaza bu şahıs gelirse devletin başına nerden direktif, emir aldığı belli zaten.

Diğer yandan vatikan güneşini parti Amblemi yapmış, kendini müslüman zannedip, 90 lı yıllarda oluşan hükümetin toplantıda konuşulanları alıp amerikan denen ite servis eden fetö denen şerefsizin projesi olan ismi lazım değil haine hiç oy vermem.

Birde ingiliz ajanı var Rahmetli Erbakanın oğlunu partiden ihraç edecek kadar küçülmüş kendini bilge adam sanan birisi var hele sana oy yok o parti emin ellere teslim edilene kadar biz sizinle aynı yolda yürümeyiz.

Benim kişisel Desteklediğim Kişi ReiSim Recep Tayip Erdoğandır Rabbim ömrümden Alsın Reisime Versin inşaAllah.

Doğu Türkistanı Size Vermeyiz

Doğu Türkistan Bizimdir

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP