Unuttukmu Sandın Ey Şanlı Komutan


BismillahirRahmanirrahim Allahü Teala Rahmetiyle Muhafaza Etsin İnşaAllah Şamil Basayev Komutanımıza.Yaşımız ufakdı savaşı aklımız kesince öğrendik.şimdi ise senden sonra rusya denen kızıl kominist kuklasını koymuş Çeçenistan’ın başına senin gibi azizlerimizin kemiklerini sızlatıyor soysuzlar.

Allahü Teala çok iyi biliyorki niyetimizi seninle aynı cephede cihad etmekdir arzumuz İnşaAllah günü geldiğinde Rabbim ömür verirse İslam Ordusunda bizlerde Mücahid Oluruz İnşaAllah.Gönül isterki senin gibi Mertçe Bütün teslimiyetle Cihad etmektir arzumuz.

Nasib ne zaman nerde olur bilemeyiz ama o ana kilitlenmiş bekliyoruz.Verdiğin bu mukaddes mücadelenin habercisiyiz unutmadık, unutmayız, gelecek nesillerimizede anlatacağız bu Mübarek mücadelenizi onlarda bilsin Atalarını.Bizim Makul tarihimiz hep kanlı oldu çünki zalimlerin tek Derdi islamı parçalamak ama Unutuyorlarki İslamiyetin Sahibi Allahü Tealadır.

Eziyet zulüm var ama şunu bilsinlerki Ümmet için en Hayırlı planı Allahü Teala eder inşaAllah Nice Sami Basayevler, Seyh Samiller Olacakdır.Sizlerden Bütün Aziz Şehitlerimiz, Aziz Neslimiz Ecdadımız,Aziz Mücahidlerimiz İçin Dua Okuyup Ruhlarına Hediyye Etmenizi Rica Ediyorum.

Mücahid Samil Basayev

Cennet Mekan Samil Basayev Atam

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP