Türkistan İslam Devleti


Zerre tereddütümüz yok Yeniden Ata Toprağımız Türkistan’da Devletimizi Kuracağımızdan.Rahatını sevenler, canı kıymetli olanlar bize sadece dua etsin.Kanı bozuk Müslüman’mış Gibi Görünen Müslüman Türk Düşmanı olanlar uzak dursun.Zira Küffara hizmet edene bizi sırtımızdan vurmak isteyip İhanet edene Acımayız.

Hedefimiz belli Yüklendiğimiz Mukaddes davanın ehemmiyeti bellidir.İslam Tarihinde Yaptığımız Savaşların Sebebi Bellidir.İslam Halifesi Farklı Diyarlarda Müslüman Kardeşlerimize Zulüm Ediliyor ise Önce Uyarmıştır.Sulh içinde Çözüm Aranmıştır.İyi Niyetimize zorbalık Gösterildiğinde Savaş Açılmıştır.

Çin denen kızılbaş kudurmuş köpek iyi niyetleri su istimal etti.Daha çok Müslüman Ülkelerin başına bela olmak için Önce arkasını sağlama almak istemektedir.Yani Türkistan’da Yaşayan Müslüman Kardeşlerimizi putperest yapıp Türk Irkını Çinlileştirmek için her eve çinli bir erkek gönderiyor.Bunun amaçlarından biri Türk Irkını Asimile Etmektir.Diğer Amaçlarından biride Türkler Ayaklanırsa Evlere gönderdikleri putperest yavşaklar istihbarat versin diyedir.

Allahü Teala Şahitimdir Bu Mübarek Dava Uğruna Canımızın, Başımızın hiçbir kıymeti yoktur.Orta Asya’da Bulunan Kafir Kavminin Tam Böğrüne TÜRKİSTAN İSLAM DEVLET’ini Kuracağız.Dünya’da huzur arayanlar sadece dua etsinler biz rahatına düşkün olanlardan Sahada Mücadele beklemeyiz. Ama Unutmasınlar YARINLAR RAHATINDAN VAZGEÇENLERİNDİR..!

Türkistan İslam Cumhuriyeti

Türkistan İslam Devleti

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP