Suriyede Hapishanelere Haksız Yere Atılan Bacılarımız


7 yıldır devam eden iç savaş yüzünden ne canlar gitti.Hiçbir suçu olmayan çocuklarımız küffarın bombalarıyla şehit oldu.Bacılarımızın namusuna, canına, malına zaval geldi.Devletimiz elinden geleni yaptı.Müslüman olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık.Türkmen Dağındaki Yiğitlerimize Rabbim Kolaylık versin İnşaAllah.

Ordumuz şuan iyi bilineki sadece sınırımızı Müdafa etmek için girmedik.Sınırımızın bahanesiyle en azından bu vesile ile Müslüman Kardeşlerimizede sahip Çıktık.Güçsüz dedikleri Devletimiz Şuanki haliyle bunları yapabiliyor ise Tam gücümüzde olduğumuz da Allahü Tealanın izni Kuvvetiyle Dünya’ya Tekrar Nizam Vereceğiz. Suriye’de Haksız yere Hapishanelerde Tutulan Bacılarımız var Maalesef.

Suriye’de Hapishanede tutulan kardeşlerimizin serbest bırakılması için VİCDAN KONVOYU Oluşturuldu.Rabbim bu oluşumda en ufak payı olanlardan Razı Olsun İnşaAllah.Öyle Güzel Şeyler Oluyorki Zulümün içinden çıkıp gelen Doğu Türkistan’lı Bacılarımız Bu Kutlu Oluşumun En Başında Yola Çıktılar.Derdimiz Büyük Ama Dermanı verecek Olan Rabbimiz Şüphesiz Her Şeyden Daha Büyük, Herşeye de Gücü Yetendir.Yani Umutsuzluk Bizlere Haram..!

vicdan konvoyu

doğu türkistan vicdan konvoyu

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP