Sizleri Fetih Süresini Okumaya Davet Ediyoruz


Başda şuan doğuda vatan hainleriyle çarpışan polis ve asker kardeşlerimizin girdiği bu mübarek vatan davasında muzaffer galip gelmesi için, Türkmen dağında rus işgalcilerle, rejimin itleriyle, iran gibi dost görünen fitne hainle ve adı sadı gizli olan müslüman, islamiyet düşmanlarıyla ha davasına girmiş Müslüman Türkmen Kardeşlerimiz için.

Dünyanın her yerinde zulüm görüp vatanları imanları için mücadele veren aziz kardeşlerimizin mücadelesinin sonucu muzaffer, galip olması için Abdestimizi alıp tüm samimyetimiz ve mahçubiyetimizle Fetih süresini okuyup dualar edelim Allahü Telanın Rızası için.

Bu mübarek dava asla duasız maneviyatsız olmaz islamiyet tarihi binlerce mücizeye şahitlik etmiştir, bu mucizeler samimyet bütün halimizle teslimiyetten dualarla inanç dolu kalpe sahip müslümamlık ile olmuştur.

Müslüman Türklerin Atalarımızın tarihindede sayısız mücizeler geri dönüşler olmuştur.Yeterki bizler Rabbimize sadık kalıp davamız hak davası olsun nefsi bi dava olmadıkdan sonra zafer müslümanlarındır inşallah.

Fetih Bizim İnşallah

Fetih Edeceğiz

Lütfen Rabbimizin rızası için hak davası için savaşan polis, asker ve müslüman kardeşlerimiz için Fetih süresini okuyup dualar edelim inşallah.

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP