Neden MHP Hedef Seçildi


Darbe olayı Vukuu bulmadan önce Meral Akşener Denen ipi Kimin elinde olduğu belli olmayan haini kullanarak Ak Partiden sonra en kolay kim iktidara gelir bildikleri için islam ilkesini benimseyen MHP yi Seçtiler.

Allah (Azze Ve Celle) Korusun Tutsaydı bu hainlik Milleti Mhp ile Sakinleştirceklerdi yani Uyutcaklardı, aziz Milletimiz Sol Partilerden çok çektiğimiz için kesinlikle Cennet Ülkemizde Sol parti iktidara Gelemez İnşaAllah.

Bu Hainler Bunu bildikleri için Aziz Milletimizi İslamiyeti benimseyerek İlkelerini Koyan MHP ile Yönlendirceklerdi Ama Şunu unuttu Gafiller Tuzakların En Hayırlısını Kurban Olduğum Rabbim Allahü Teala Yapar.Müslüman Türkiye İçin de Şüphesiz Rabbimiz En Hayırlısını Yaptı Tükenmemiş Şükürler Olsun.

Neden Kurultay die Kendini yıprattığını şimdi Anladınızmı bu hainin Eğer o it gelseydi o Kara gecede Ülkücü Kardeşlerimizide Kullancakdı Bu Hainler Ama Rabbime Şükürler olsun Sayın; Devlet Bahçeli İle Ülkücü Kardeşlerim Doğru Yolda Başkomutanımız Sayın; Recep Tayyip Erdoğanın Emrinde Olduk.

Müslüman Türk Devlet Bahçeli

Türkmen Beyi Devlet Bahçeli

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP