Mübarek Ordumuza Dua İle Manevi Destek


Hepinizin Bildiği gibi Bismillahirrahmanirrahim Dedik Afrine Girdik Ordumuz Muzaffer olabilmesi için Elbette öncelikle İman, İnanç Gerek Çok şükür Yiğitlerimiz de var.Bizler de Cihad Sırası Bize Gelene kadar boş duracak değiliz Dua Mümin’in Silahıdır.Önce Gayret edeceğiz Sonra bu gayretimizi Dua ile Taçlandıracağız İnşaAllah.

Bu Mübarek ordu Senin Ordundur Ya Rabbim ne olursun bu Mübarek gece sana el açtık yalvarıyoruz ne olursun sen yiğitlerimizi Küffara ve Küffarın iş birlikçilerine karşı Muzaffer Eyle.Bizlere İman ve Cihad Şuuru Nasip Eyle.Türlü türlü fitne fesat saçıp, içimize nifak tohumu ekleyenlere fırsat verme Ya Rabbim.

İlahi Ya Rabbim Devlet Büyüklerimizi, Ordularımızı, Ümmeti Muhammedi, Yiğitlerimizi Görünür, Görünmez Her Türlü Tehlikelerden, Kazalardan, Belalardan, Şer Odaklarından Koru Kolla Muhafaza Eyle.Dünya Karşımıza Geçsede Bizim Tek Sığınacağımız, Tek Tesellimiz Sensin Ya Rabbim Bizleri Küffar Kavimlere, Küffar Ordularına Karşı Muzaffer Eyle İnşaAllah Ya Rabbim.

Dualarımızın Kabulü, Şerlerin Defolması, Hayırların Üzerimize Sağanak Sağanak Yağması, Şehitlerimizin ve Geçmişlerimizin Ruhu İçin El Fatiha.

Afrin Türkiye

Afrin de Müslüman Türk Askeri

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP