Küffara Karşı EVET


Bütün dünya kalkmış Cumhurbaşkanımın üstüne geliyor bize akıl oyunu yapıyorlar yok bölünmeye ewet diyorsunuz vs. vs. chp hdp denen ülkeme bugüne kadar bir lira faydası olmayan hainler hayır diyorsa bilsemki ewet diyip savaşa dahi girceğiz Vallahi Billahi EVET diyeceğim.

Bu hainlerin ipini tutanlar belli kimlere hizmet ettikleri belli gezi olaylarını hatırlayın maddi manevi destek veren hainleri hatırlayın.Resmen Cennet Vatanımı bölmenin provasıydı.Allahü Tealanın Rızası için bırakın kuldan gelecek menfaati önemli olan devletimizin Bekasıdır.Bu Mübarek devletimiz emin olun Ümmetin umududur.

Bir yerde sadece Müslümana değil Gayri Müslim’e dair Zulüm Olsa Gözler Yardım İçin Müslüman TÜRK’ü Arar.Çok değil Rahmetli Ecevit dönemini hatırlayın onu kendi adamları zehirleyerek yavaş yavaş erittiler.Dünya bize Hasta Adam Muamelesi yaparak Dalga geçerken Osmanlı Torunu olduğumuzdan dolayı bunu kabul edemedik.Hepimiz Demedik mi.?

Bize öyle Bir Lider lazım ki Gerekirse Dünya’yı Karşısına Alacak Ama Bu Milletin Temsilcisi Allahü Tealadan Başka Kimseye Eğilmeyecek Müslüman TÜRK’ün Duruşuna Zaval Getirmeyecek Davası İslam Allahü Tealanın Yolunda Yüreyecek Ümmeti Bir Araya Toplayıp Osmanlı Gibi Osmanlı Olacak Lider Lazım Diyip Dua Edip İstemedik mi.?

Şimdi ne olduda Hayır Diyenler var Koministler diyor zaten onlar Moskof iti normal ya Namazında olanlar nie Hayır Diyor ne çabuk unuttular Ezanın Kuran-ı Kerim’in yasaklandığını.Kimse Kusura Bakmasın Benim Liderim Kötü de olsa ASLA Siyonist Kuduz Köpeğine, Amerikan Conisine, Moskof İtine Yani Şer İttifakı Yapan Küffara TESLİM ETMEM.

Osmanlı İçin Ewet

İslam İçin Ewet

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP