Kızıl Elma Doğu Türkistan


Müslüman kardeşlerimize her türlü hayasızlık yapılıyor emin olun bu Müslüman olarak bizim başımıza gelen büyük bir zillet tir. Bunun kabahatlisi bizleriz birbirimizden kopuk şekilde yaşamamızın sebebidir başımıza gelenler. Bazı akıllılar belki derler 1.5 milyar Müslümanız çinin nüfusuda 1.5 milyar diye önemi varmı sizce inanmış imanlı askerlerin önünde durabilecek bir kuvvet varmı.?

Ne yaparsak sadece Allahü Tealanın Rızası için yapalım kardeşlerimize kardeşliği sadece Allah rızası için yapalım. Şuan resmen Asimilasyon yani orda tek bir Müslüman Türk kalmayana kadar bu kansızlık devam edecek. Allah rızası için söyleyin Doğu Türkistan’da yaşayan 40 Milyon Müslüman’dan geriye bir tane Müslüman kalmaz ise Ahırette bunun hesabını nasıl vereceğiz.?

Allah şahit ben susmam, durmam kesinlikle kardeşlerim zulüm görürken duramam vicdanım kabul etmiyor zaten durup sessiz kalmak Müslümana yakışmaz. Ben bu şerefsizliği sindiremem Rabbim şahidimdir sahaya çıkmaktan geri durmuyorum kormuyorum İlla Kurulacak İlla Doğu Türkistan İslam Devleti. #KızılElmaDoğuTürkistan

Türkistan İslam Cumhuriyeti

Türkistan İslam Devleti

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP