Kimsenin Birşey Yapmasına Gerek Yokki


Küffar  bizi her yandan kuşatmış bize düşen birlik olmak tek vücut olup Küffara Karşı Allah rızası  için savaşmaktır. Savaş sadece cephede değil siyasiden ekonomiye aldığımız gıda ürünleri vs. Tamamen yerli ürünler alarakda ekonomiye destek olurken küffara darbe vurabiliriz.

Biz yerli ürün almak isterken harp ettiğimiz israil itinin lehine olacak kola fabrikası açmakta devletimizin kabahatidir.Şerefsizler o kadar rahatki  istedikleri gibi vuruyorlar, kırıyorlar, işgal ediyorlar kimseden ses çıkmıyor biz bizim olan Afrin’e Müdahale etmek isteyince kendilerini Mekan sahibi sanıyorlar.

Onların Şerefsiz olduğu kesin bizim hatamız burda şu: Suriye karışırken ilk müdahaleyi biz yapacaktık. Irak ta kürdistan adı altında kahpe devleti kurulmak istendiğini  en bilgisiz olanımız bilir.Devlet adamı niteliğinde Külliyede, Başbakanlıkta ağırladınız Barzani gibi itlerin niyetini çok iyi biliyordunuz. Hep sizmi kandırılacaksınız Amatörce yaptığınız Çözüm Süreci Akil Adamlar vs. Diyarbakır’da yaptığınız miting de megri megri die böğüren it şiwan perver dahi sizi kandırdı şimdi Ahmet Kaya itini aklama derdindesiniz Emin olun o YAVŞAK yaşasa idi oda şiwan gibi itlik yapacaktı.

Yani bizim hemen sıfırımızda olan Müslüman Beldelere ilk müdahaleyi yapıp ağırlığımızı koyabilseydik şimdi abd ve rusya iti bizden müsade isterdi.Afrine gireceğimizi dünyaya duyurdunuz siz askerlik operasyon çatışma nedir biliyormusunuz.? Tsk’nın itibarı yerle bir oldu sayenizde Afrindeki Teröristlerin anası ağlatılacaksa bir gece ansızın Mehmetçik girer Mekanize olarak destek verilir apo piçinin paçavrasını asanlar o paçavranın altında leş olur.

İnşaAllah hep dua ediyor yanlışlarınızı  eleştirsek dahi devletimize hep destek veriyoruz şüpheniz olmasın savaş olsa o çok değer verdiğiniz Türk harici olanların 100%90’ı Gelmez ama Biz Hep Emrinizdeyiz.

Afrin Müslüman Beldesidir

Afrine Sıka Sıka Gireceğiz

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP