İyi Bakın Şehidimizin Yüzüne


Çok iyi bakın Şehit kardeşimizin yüzüne 3 Ağustos da Askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilen bomba patlamasıyla yaralanmıştı. Bugün şehadet şerbetini içti yiğidimiz Rabbim gani gani Rahmet Eylesin inşaAllah. Kardeşimiz yaralı yatakda can verirken kaçımız dua edebildik.

O Hastahaneye kaçımız gidebildik ayıp bize emin olun yüzüne tükürelecek insanlar olduk.Birde çıkmış sizlere Doğu Türkistan diyoruz daha burnunun dibinde bizim rahatımız için yaralanıp can veren kardeşimizin derdi ile dertlenmekten acizsiniz.

Günlerdir Eli öpülesi anası ailesi hastahanede bi çare bekliyordu her an dualarında oğulları Bayram vardı eminim çok dua ettiler Bayram kendine gelsede evlerine Bayram gelse die.Günlerdir beklediler Doktorun biri çıkıp dediki Vatan sağolsun.

Ne kadar kolay dimi şimdi o garibim Anasının gözünden önünden geçmiyormu Bayramımızın daha bebeklik hali çocukluğu o kadar uğraş büyüt fidan et Bayram Vatana Kurban olsun. O Kadar zor bir durumki Bayram kardeşimizin Şehadet haberini alan BabaAnnemiz de Fenalaştı Hastaneye kaldırıldı BabaAnnemizde orda vefat etti. Allahü Teala Razı olsun senden Bayram Kardeşim Efendimiz SallallahuAleyhiVeselleme Komşu Olasın İnşaAllah.

#BayramÇiçek #PÖHBayramÇiçek

Şehidim Bayram Çiçek

Şehit PÖH Bayram Çiçek

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP