İslamiyetimin Dirilişini İstemiyenler Var


Bu Başlığı laf olsun diye yazmadım uyanmanıza vesile olmak isterim inşaAllah. Mecburen siyasi bir konuya değineceğim kardeşlerim.Devlet bahçeli iyi veya kötü bunu tartışmak benim haddim değil. 4 tane aday var bu adaylardan sinan oğan denen hain değilmi can dündar denen hainin yanına giden diğerlerinin ise akıl hocası kim belli değil.

Allahü Tealanın rızası için ülkemiz, islamiyetin menfaati için düşünüp hareket edelim bu insanların artık o kadar çok gözü dönmişki mazaAllah Bir Adam gitsin die Ülkemizi Ateşe atmaya hazırlar akıl hocalarının dediğini etmek için ülkeyi seven insanların aklını çelerek oyun peşindeler.

Lütfen kendi nefsimiz için değil Allah için Ümmedi Muhammed Menfaati için düşünelim Türkiyem Çabalarımız sonucu İslamiyet aleminin Umudu oldu Bunu çekemiyorlar bizide ateşe atmak istiyor bu kansızlar.Bir adam var o adama amerikanın adamı dediler şimdi o adam amerikaya rest çekiyor.

Hani amerikanın adamıydı Başımızdaki ReiSimizin kıymetini bilelim şükredelim unutmayınki Şüürsüzlüğümüzün sonucunu sadece biz değil bütün islam coğrafyası öder Allah (Azze Ve Celle) Korusun İnşaAllah.

Müslümansın Sen

Uyanalım Artık

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP