İslami Sohbet Sitesinde Yeni Dostluklar


Değerli kardeşlerimizi gerek yurt içinde gerekse dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan Müslüman kardeşlerimiz ile aynı ortamda sanal sohbet etmelerini bilgi alışverişinde bulunabilmelerini yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlamak amacı ile kurmuş olduğumuz siteye sizde üye olmak ve sohbetlere katılmayı ister misiniz? Yapmanız gereken sadece değerli vaktinizden birkaç dakikayı üyelik formunu doldurmanız için ayırmak işte bu kadar basit. Hemen arkasından birbirinden güzel sohbetlerin yapıldığı birçok oda için den birini seçmek ve sohbete başlamak.

İster sesli ister görüntülü yapabileceğiniz sohbetlerde karşı tarafı yakından tanıma olanağı yakalayacak belki de birbirinizi daha yakından tanımak isteyerek hayırlı bir yola gireceksiniz. Bugüne kadar birçok hayırlı işe vesile olan sitemiz bütün üyelerinin gönlünde yatan kısmeti burada bulabileceğine inanmaktadır.

Siz değerli üyelerimizden istirhamımız kendinizi sohbet etmeye başladığınız arkadaşınıza karşı olabileceğiniz kadar dürüst olmanız kendiniz hakkında anlatımlarda bulunurken doğruları söylemeniz ve yalandan sakınmanız kısaca bir Müslüman’a yakışır şekilde hareket etmenizdir.

Sohbet odalarımızda siz sohbet ederken bir yandan müzik dinleyebilir aynı anda birden farklı kişi ile yazışarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Görüşmek istemediğiniz bir üyeyi engelleyerek size yazmasına kolayca mani olabilirsiniz.

Sitemize sohbet etmek için kendi isminizi ve soy isminizi kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur üyelik esnasında kendinize bir rumuz belirleyerek kullanabilirsiniz böylelikle yakından tanımadığınız kişiler ile gerçek kimliğinizi paylaşmamış olursunuz. Git gide yeni insanlar tanımakta ve yeni arkadaşlıklar kurmak da zorlandığımız bu günlerde sitemiz sizin için hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Hayatta her şeyin kısmet olduğunu biliyoruz belki sizin kısmetinizde sizi burada bekliyor ve güzel günlere doğru yol amanız için kader sizi buraya doğru sürüklüyordur. Eğer hala üyelik formunu doldurup üye olmadınız ise daha fazla vakit kaybetmeyin birbirinden güzel sohbetler sizi bekliyor.

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP