İslami Sohbet Sitelerinde Din Tüccarlığı


İslami site işletip bundan zerre menfaat elde eden varsa bilinki işin boyutu değişmiştir.İslami Siteler normal global siteler gibi değildir.Sitelerde Ayet, Hadis vb. Manevi değeri yüksek yazılar paylaşılıyor.İslami Sohbetin içinde Kanallarda bu geçerli.

Zararınız emin olun İslam’adır.Bunun da vebali büyüktür.Kişi yaptığı yanlıştan kendisi sorumludur fakat insanlar bunu böyle değerlendirmiyor.Diğer bir konu ise dini sohbet siteleri islami arkadaş veya islami evlilik sitesi olarak algılanmamalıdır kesinlikle.İslami sitelerden kim menfaat sağladı ise kazandığı paranın bir hayrını görmedi.

Bizim islami sitemizde herhangi bir adsense reklamı veya normal bir reklam yoktur.Dini sohbet ettiğimiz kanalımızda kanal kiralama, veya ücretli adminlik söz konusu dahi değildir.bazı arkadaşlar maalesef bizlere konuda iftira attı geçen zamanlarda.Halbuki bizi çok iyi tanıyan kişiler bunlar.

Biz bu yola girerken para kazanma niyetiyle girmedik akşama kadar çalışıp eve geldiğimizde islami sitelerimizle uğraşıyoruz.Çok şükür Real hayatımızda elimizden geldiğince Helal kazanmaya çalışıyoruz.Şuan islami sitelerimize yapmış olduğumuz harcamalar tamamen kendi cebimden çıkıyor bir kişiden dahi yardım talep etmiyoruz.

dini chat islami chat

kanal7 sohbet musluman sohbet

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP