İslam Sancaktarı Müslüman Güçlü Türkiye


Anladık Sizin Tek derdiniz Türkiye Cumhuriyeti Güçlenip Müslüman Kardeşlerini etrafında toplayıp da İslam Sancaktarı olmasın.Rabbim Allahü Tealaya Şükürler olsun ki; öyleyiz zaten İslam için Cihad mı Gerek biz varız, İslam için Şehit olmakmı gerek Biz Her Türlü Varız.Allahü Tealanın izniyle Osmanlı Tokadını 16 Nisan da EVET olarak yiyeceksiniz.

Hilafet Yeniden olacak İnşaAllah.Çok şükür hırsız arsız değiliz ki Şeriat’a karşı olalım aksine Şariat’ı İSTİYORUZ.Vatanıma,Mukaddes Mübarek Sancağıma ve Dinime Göz Diken küffarın gözünü çıkarmak, Vatanımdan, İslam Dünyasından çaldıkları için elini kesmek gerek bunun için de islam birliği ve Ülkemde ŞERİAT gerek.

Ey kuduz köpek israil teşekkür ettiğin avusturalya iti ile beraber seni tarihe gömmeye yeminimiz var.Arakan’da, Doğu Türkistan’da Yani Müslüman Kardeşlerime zulüm eden Her nerelerse küffarın tebelleş olduğu ülkeler bilinki Müslüman Türklerin Ahı yerde kalmıyacak.

Moskof Ayısı Çeçen Kardeşlerimle beraber acı içinde ayı gibi bağırtağacağız sizleride,Hiç birşeyden haberi yokmuş gibi duran küffarın fitne yuvası ingiltere Müslüman Kardeşlerimden sömürüp depolarında tuttuğun altınlar bilki günü geldiğin de yine müslümanların olacaktır.

Parlasın Müslümanın Hilali Şafak Söktü

Küffara Haçlıya Karşı Hilal İçin İslam Birliği

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP