İİT Bir Karar Aldınız Küffara Cesaret Verdiniz


Biz aldığınız kararın eksik olduğunu çok iyi biliyoruz zaten küffarın başı endişe etmiyorum dedi.Küffarın iti basın toplantısın da Trump itinin açıklamasından sonra danışmanı çok ciddi felaketler beklediklerini ancak 2 milyar Müslüman olarak ezik olduğumuzu gözümüzün içine baka baka gülerek söyledi.

Sizde Kudüs’ü Doğu, Batı die ayırdınız itlerin ekmeğine yağ sürdünüz. Sahi nasıl başardınız; o kadar Müslüman Ülke bir araya toplanıp nasıl bir bencillik, aciziyet içine düştünüz.Hiçmi gurur yoktu sizde? Siz Alemi İslam, Allahü Tealanın Rızası için gavura savaş açtınız da bizmi geri durduk.

Birde çıkar atıp tutarsınız şuan verdiğiniz kararın gereği Elçilik açmak icab eder israil itinden müsademi isticeksiniz? Anlıyoruz Filistin’de olan veya Arp ülkelerine tam güvenmiyorsunuz ve haklısınız da güvenmemekte. Zamanın da 32 İslam ülkesi birleşti bunu başaramadı.

Ama Neden başaramadı? birbilerinden kopuk oldukları için.32 tane İslam ülkesinin gerek jetleri ve askeri hava gücü helikopter vs bir anda havadan saldırsa, bunun akabinde birleşip kara harekatı yapılsaydı Filistinli çocuklardan korkan israil askeri bu gücün önünde durabilirmiydi.?

Doğusu Batısı Yok Kudusün

Kudüs Bütün Müslümanlarındır

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP