Her Zaman Sizmi Kandırılacaksınız


Yanı başımızda dönmeyen oyun yok biz sadece diplomasi olarak birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Tamam Müslüman Arap,Kürt,Zaza vs kardeşimiz Eyvallah ama güvenemiyoruz bizdenmiş gibi gözüküyor ama sırtımızdan vuruluyoruz aşiret lideri bile kendi çıkarları için bizi sattı Irak’ta yaşayan Müslüman Kardeşlerimizi ateşe attı.

Her zaman diyoruz Türkmen Kardeşlerimiz daha fazla desteklenmeli yanlız bırakılmamalı Kerkük’ün imdadına bi nebze yetiştik de Musul yağmalanıp Türkmen Kardeşlerimiz sürgün edilirken pkk yandaşları yerleştirildi gönlünüz buna nasıl razı oldu hiçmi Allah’tan korkmadınız Güyya Diriliş devrindeyiz barzani itine bile bişey yapamadık tüm dünyaya rezil olduk.

Ey ReiS tarih bunları yazıyor biz unutmuyoruz. Suriye’ye girecek gücümüz var iken neden Afrin’i, Musul’u kimsesiz bıraktık hani meşhur lozan vs varya madde demiyormu Kerkük, Musul’un Irak’ın toprak bütünlüğü bozulduğunda Müdahale hakkımız yokmu. Varda devletimiz neden çekiniyorsa orta doğuda yanıbaşımızda abd iti enik besliyor biz sadece diplomasi bişeyler edip kendimizi rezil ediyoruz.

Müslüman Milletler

Osmanlı Geliyor

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP