Ha Gayret Moskof İti Bol Azaplı Sonun Gelecek


Müslüman Diyarlarından Çeçenistanımdan Başladın Suriyeme Kadar geldin Tatarlarımın Kırımında devam ediyorsun Zulme. Doğu Türkistanımda Öz Müslüman Gardaşlarıma Zulüm Eden Kızıl Köpek Çinle Dost Olmuşsun Sanıyorsunuzki gücünüz var die Müslümanları Esir alıp bitirebileceğinizimi zannediyorsunuz.

Merak etme Azrailin Çeçen Gardaşlarım peşinizden Suriyeye geldi. Elbet bu kör talihimiz dönecek Allahü Tealanın izni kuvvetiyle İnşaAllah.Bize Müslüman Kardeşlerimin Başına Bütün Dünya Genelinde Adaletli, Yanlızca Allahü Tealanın Rızası için Cihat Edecek Bir Halife Lazım.

Neden İslam Birliğini, Halife Olmasını istemiyorlar Sanıyorsunuz? Halife olursa Misal Doğu Türkistanda, Suriyede, Filistinde Birçok Yerde zulüm var, bu zulüm varken Halifenin Komutasında Olan İslam Ordusu Zulmün Hesabını sorar die her zaman Müslüman Kardeşler arasına Nifak Tohumu Ekiyor Kansızlar.

Uyuyan acaba kısmına takılan Müslüman Kardeşlerimi uyandıracak Allahü Tealaya Sadık Bir Halife Gerek Alem-i İslama.İnşaAllah bu eninde sonunda olacak sizleri mükemmel bir azap bekliyor Şükürler Olsun Rabbime.Ama Biz diyoruzki Zulüm gören Müslüman Kardeşlerimizi Zulümden Allahü Tealanın İzni Kuvvetiyle Biz Kurtaralım İnşaAllah.

Artık Bıktık Usandım yapılan zulmü tvlerden vb. yerlerden görüp dişimizi, yumruğumuzu sıkıp kahrolmakdan.Ya Rabbim Bizlere Birlik,Dirlik Ver İnşaAllah Ya Rabbim verki; Sana Savaş açan kızıl köpeklerle Cihat Edelim İnşaAllah. Uyanın Diyorum Ey Müslüman Kardeşlerim Farkındamısınız Özellikle Müslüman Türkleri Yok Etmeyi Hedeflemişler.Nedeni Basit Savaş’dan kaçmıyacak Tek Milletiz Elhamdülillah Hele o Savaş Allahü Tealanın Rızası için ise Şehadet Bize Bal’dan Daha Tatlı Olur.

Müslüman Birliği Kurulmalı

Müslümanlar Birleşmeli

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP