Gündemimiz Derdimiz Doğu Türkistan


Bu zulüm devam ederken Yemin olsun Aldığımız Nefes Bize haramdır.Boşa Denilmiyor Aldığımız Nefesin Hesabı Bizlere Sorulacak Diye.Kardeşlerimize zulüm Ediliyor Beyin Yıkama Oyunları Tertip ediliyor 8 yıldır.Komünist kepaze kızılbaş çin her geçen gün eziyetlerini artırıyor.Nasıl bir hayasızlıktır hiç kendinize dert etmedinizmi bunu?

16 25 yaşındaki bacılarımız çinin değişik yerlerine götürülüp putperest şerefsizlerin içinde çalıştırılıyor.O Şerefsizlerle aynı yerde kalmaları mecburi.Benim Bacılarımın Namusuna Zaval Gelir iken ben nasıl Bir Müslüman olarak rahatça, umursuzca yaşabilirim.Yok Yemin Olsun Rabbime Bu Şerefsizliği Sindiremem Asla ve Asla Sessiz de Kalamam.

Bu hayasızlığa hiç tepki vermeyen benim Müslüman Kardeşim olamaz.Böyle Kardeşlik de olmaz zaten.Kardeşlerim Allahü Tealaya İman ediyor Dinim İslama İnandıkları için Zulüm görüyor yok siz rahat koltuğunuzda uyuyun ama Allah şahit ben rahatımdan vazgeçtim.Yemin ederim Rabbimden niyazım bu Mübarek davayı kalbime öyle işlesinki bir anım bile düşünüp bu mübarek dava için mücadele etmekle geçsin.

Ben vazgeçmiyorum vazgeçmem de Bu davaya baş vermemin en büyük sebebi Rabbimin Rızasını Kazanabilmektir. Mahşer günü Müslüman Kardeşleriniz zulüm görürken, Namuslarına zaval gelirken Siz Müslüman olarak Ne Yaptınız.? Rabbim Şüphesiz Herşeyi Bilip Görendir.Ben emekliyorum Bu Mukaddes Davayı En Zirveye Taşımak İçin Karınca Misali En Azından Saffım Belli Elhamdülillah.

Müslüman Kardeşime Dokunamazsın

Doğu Türkistan Bizimdir

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP