Fitnecilere Kulak Eğip Bizi Bizden Etmeyin


Devlet ezdi geçti diyor bazıları her fırsatta devletime küfür eden güyya özerklik ilan etmek için fırsat kollayan şerefsizler var.Bilsinlerki devletime küfür edenlerin sayısından milyon fazlası Alemlerin Rabbi Allahü Tealaya avuç açmış dua edenler var.Bilsinlerki onların milyon fazlası Şehadete yeminli Milliyetçi Müslüman Türk Gençleri var.

Allah’ü Teala’ya (Azze ve Celle) Yeminler olsunki; Hak Tek ve geçerli dinim islamiyet, En yüce kitap Kitab-ı Ekmel Kuran-ı Kerim Rehberim, Efendimiz Sallallahu Aleyhi Vesellem benim önderim Paygamberimdir, Türkiye Cumhuriyeti Her Karışı Vatan Toprağım, Namusumdur, Tepemde Dalgalanan Mübarek Şehit kanıyla sulanmış Sancağım, Bayrağımdır, Canımdır, Rabbim Benim ve Bütün Kainatın Tek Sahibi, Eşi ve Ortağı olmayan Rabbim Allah’ü Tealadır, Bu değerler İçin Şehadet Şerbetini İçmeye Yemin Ederim.

Biz Yeterki hakiki islam ordusu olalım cihan yine üzerimize gelse birşey farketmez, ama hiç bıkmadan, yorulmadan ilerlemek için çalışmak gerek. Hiç bişey zorumuza gitmicek neden ben bunu yapıyorum demicez önce Allah Rızası için ülkeme hizmet ediyoruz dicez.

Bunu kalpten diyebiliyor isek Şükürler olsun bu mübarek milletimin sırtı yere gelmez İnşallah.

Sadık Samimi Müslüman Ol

Hakiki Müslüman Ol

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP