Dua Edip Sadakalar Verelim


Allah rızası için Allahü Tealanın Yolunda İnfak edelim. Ellerimiz semaya açıldığın da sadece kendimiz için değil zulüm altında olan Müslüman kardeşlerimize, ülkesinde iç savaş olan bir çare müslüman kardeşlerimize, geçim sıkıntısı yaşayan komşumuza, akrabamıza işi gücü rast gitmeyen dostlarımıza bol bol dua edelim kendimize bir onlara 3 isteyelim inşaAllah.

İnşaAllah Herkeze dua edeceğiz de Mevlana Hazretleri Derki; Kuru Duayı Bırak, Ağaç İsteyen, Tohum Eker..! Sözün Mükemelliğine hayran kaldım kendimce uykulamaya özen gösteriyorum. Sadece dua etmeyeceğiz, zulümmü var biz duyuracağız başka ülkede Müslüman Kardeşim açmı önce ben yardım etmeliyim.

Müslüman Kardeşlerimiz çin denen kafirin zulmü altında sağlam organize olup Allahü Tealanın Rızasını Kazabilmek için En Safta Cihad Edeceğim, Cihad Edeceğiz. Öyle oturduğumuz yerden Bize kimse alın Doğu Türkistan İslam Devletinizi, Alın Arakan İslam Devletinizi Kurun Demez..! Mücadele Gerek Sadece Rabbimize İman ile Tüm Halimiz ile Teslimiyet Gerek..!
#DoğuTürkistan #DoğuTürkistanİslamDevleti #ArakanİslamDevleti #Arakan

Zulme Son Vermek İçin Cihad

Küffara Karşı Cihad

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP