Doğu Türkistan Kan Ağlıyor Devlet Büyüklerim


Devletimiz çok şükür yıllar yıllar sonrada olsa Myanmar Arakan da olan gördü yardım ettik.Bm de Sonuç alındı bakalım uygulama nasıl olacak. Yıllardır gelen biriken bir diğer kanayan yaramız çin denen köpek kızıl komünistlerin Doğu Türkistan’da Müslüman Kardeşlerimize yaptığı zulümdür.Maalesef bu Yıl içerisinde çin denen şerefsiz ile devletimiz antlaşmalar yaptı yani Turist yılı hikayesi.

Ama neticeye bakalım 2 gün önce BM de yapılan oylamada Arakan da Myanmar hükümetinin operasyonları durdurması Kardeşlerimize kimlik verilmesi oylandı kazandık lakin birşeyi birkez daha net gördük: rusya denen moskof iti, çin denen şerefsiz it komünist köpekler oylamada RED verdiler sebebi nedir sizce.

Sebebi rus itinin anasını yıllarca ÇEÇEN Kardeşlerimiz ağlattı satılık kadirov ile rus itleri kazandı şimdilik. çin denen yavşak Doğu Türkistan’daki Kardeşlerimizin sesi duyulmasın diye oylamada RED verdi. Yani Ey Devlet Büyüklerim oturup kalktığınız turist gelecek diye, s400 alacağız diye bel bağladıklarınız varya işte o YAVŞAK ŞEREFSİZLER MÜSLÜMAN TÜRK görmeyi dahi hazmedemiyen YAVŞAK SÜRÜSÜDÜR.

Ama hedef 2023 diyorsunuz 1 yıl kaldı seçime en ince hatanızda 2019 da koltukları devredersiniz MazaAllah sizin gidişiniz öyle bir gürültülü olurki gitmenizi bekleyen VATAN HAİNLERİ sizden bizden değil sizlerin doğmamış torunundan dahi hesap sorar o yüzden derimki çok dikkat edin bu hainlere fırsat vermeyin biz sadece 15 temmuz da değil son nefese kadar sizinleyiz para istemiyoruz Sadece Ülkemizi de değil Bütün Müslüman Kardeşlerimizin yüzünü Güldürün Bu Bize Yeter.

Devletimi Seviyorum

Vatan İçin Herşey Feda

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP