Doğu Türkistan Kan Ağlarken İyi Olamayız


Ata Toprağımız Doğu Türkistan çin denen kansız köpeğin elinde inim inim inliyor bizler bunu bile bile bir çare bekliyoruz. Yazıklar olsun diyorum EN BAŞTA KENDİME Sen nasıl Müslümansın diyorum Kardeşlerinin namusuna Zaval gelirken, putperest şerefsizler Müslüman Kardeşlerinin evin de cirit Atarken sen sadece bu Zulümü Dile getirmekle oyalanıyorsun.

Allahü Tealanın Bizim İçin indirmiş olduğu Kuran-ı Kerim’i yasaklamışlar. Camilerde okunan ayetleri değiştirmişler İmamları ortada hiç birşey yok ken sokağa zorla çıkarıp dans ettiriyorlar. Mübarek Ramazan ayında içki ile oruç tutanlara zorla içki içirip Oruçlarını Bozmaya zorluyorlar.

En çok zoruma giden yokmu bu Mübarek Mukaddes davayı benim gibi içine dert eden Kardeşlerimizin derdiyle dertlenen 16-17-18 ve büyük yaşta olan Bacılarımızı zorla putperest şerefsizlerle evlendiriyorlar. Zorla Bacılarımızı çinin iç bölgelerine gönderip orda putperest erkeklerin arasında çalıştırıp aynı yerde kalmaya zorluyorlar.

Bu zulüme karşı ayağa kalkıp bir olup küffara Karşı Allahü Tealanın Rızası için Cihad Etmez İsek emin olun başımızdan müsibet eksik olmaz..!

Şuurlu Müslümanlar

Doğu Türkistan

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP