Doğu Türkistan İçin Kenetlenelim


Doğu Türkistan’da Zulüm Gören Müslüman Kardeşlerimizin sesinin duyulmasına dahi izin vermiyor kansız kızılbaş çin. Doğu Türkistanlı İslam Alimimizin Cenazesine Ağlamasına dahi müsade edilmemiştir. Şimdi Müslüman Kardeşlerimiz yıllardır bu putperest kafirlerin zulmü altındadır.

Daha fazla bu itlerin insafına bırakamayız Müslüman Kardeşlerimizi. Başımıza gelenlerin sebebi emin olun Müslüman Kardeşlerimizi sahipsiz bırakdığımız içindir. Rabbim Devletimize zaval vermesin inşaAllah İslam Ülkelerinin içinde sadece Türkiye Cumhuriyeti Olarak Devletimiz Etkin Şekilde Mazlum Müslüman Kardeşlerimize Destek Veriyor.

Diğerleri ise yıllardır hatalı yönetim sistemleri ve Devlet Erkanlarının basitliği yüzünden küffara muhtaç olup Müslüman Düşmanlarının güdümüne girmişlerdir. Pakistan Devletimiz her fırsatta bizi destekler iken ordada bi fetö hortladı az çok sizlerde gelişmeleri takip ediyorsunuzdur.

Tek çaremiz kenetlenip Tek Vücut olmaktır çakal sürüsü Avrupa bizi tek tek avlamanın peşinde bizleri istediği yönetmek için Devletlerimizi parçalayıp Tıpkı Beylikler dönemine döndürüp parça parça nufüz etme derdindedir. Uyanık Şuurlu Müslüman Olmaktan başka çaremiz yok..!

Ümmet Birliği

İslam Birliği

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP