Doğu Türkistan Her Daim Gündem Olmalı


Engelli ablamız dahi tüm engelli halini bir kenara atıp Doğu Türkistan’da kafir çin zulmü altında olan Müslüman Kardeşlerimizin sesini duyurmaya çalışıyor. Bende Ablamıza dua ediyorum Rabbim bütün engellerini aşmayı nasip etsin İnşaAllah Ablamıza. Kardeşlerimizin dertleri ile dertlenmiyor onlara yardım yapabilmek için çaba sarfetmiyor isek bu neyin kardeşliğidir.?

Ailesini görmek için giden bir Annemiz sorgusuz sualsız alı koyulup Şehit edildi. Bu ne sessizliktir ey Müslüman Kardeşlerim emin olun bu sessizlik zalimi bizden uzaklaştırmaz tam aksine bize yakınlaştırır bize göz kestirir. Çünki kardeşine sahip çıkmayan birisi acizdir başına gelen haksızlığa karşı gelemez demek oluyor onlar için.

Şükürler Olsun Kainatın Sahibi, Kalpleri Evirip Çeviren, Halden Hale Sokan, Herşeye gücü Yeten Rabbim Allahü Tealaya Bu Mukaddes Davayı İdrak edebilmeyi bana nasip etti. İnşaAllah bütün Müslüman Kardeşlerimde Zulüm gören kardeşlerimizin derdiyle dertlenirde Şuurlu Müslüman olurlar. Biz istesekte istemesekte rahatımızı bozacaklar hazırlıksız yakalanmayalım küffara hazırlıklı Şuurlu Olalım İnşaAllah.

Şuurlu Müslümanlar

Doğu Türkistan

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP