Doğu Türkistan Davası Bizimdir


Şükürler olsun öyle sağlam idrak ettik ki bu mübarek mukaddes davayı. Zaten bizim üzerimize hak bu dava bizden başkası sahip çıkmaz dava adamı olmakta yürek ister herkeze nasip olmaz.Davayı sahiplenmek için rahatından, sevdiklerinden, canından vazgeçmişsin demektir.Şükürler olsun Kainatın Sahibi Rabbime dualarımız kabul oldu yardım etmeyi dilerdim Rabbimden Sonsuz Hamdü Senalar olsun Rabbime Nasip Etti Bana.

Bu Mübarek davayı öyle gür sesimizle haykırıyoruz ki Nasip eden Allahü Tealaya Sonsuz şükürler olsun.Rabbim Müslüman olarak o kadar Merhametli Mazlumu Seven, Zalim’e Düşman olan Mukaddes Bir Millet Olarak yaratmışki kime anlatıyorsak hüzünleniyor birşeyler yapmak istiyor Hepsinden Rabbim Razı olsun. Bu Büyük Meziyeti Bize Nasip eden Rabbimize Sabaha kadar Şükür Namazı Kılsak Emin olun yine de Rabbimizin bize Merhametinin karşılığını veremeyiz.

Doğu Türkistan’da yaşayan kardeşlerimizin sesini her fırsatta duyurmaya devam edeceğiz.Yemin olsun Rabbime Asla ve Asla pes Etmeyeceğiz. Ya Başaracağız, Ya Başaracağız. Son Nefesimize Kadar, Son Neferimize Kadar.!Bu kızılbaş kudurmuş köpek çin bu kadar azıtıyorsa emin olun sebebi korkmasıdır.Onlar iyi biliyorki Rabbimiz Allahü Teala (Azze Ve Celle) Vaadinden Dönmez Elbet Nurunu Tamamlıyacaktır.

Kardeşlerim Bugün Cuma Hutbesinde İmam Efendi şöyle dedi: Müslüman Cihadı ÜÇ Şekilde Yapar; Eliyle, Diliyle Ve Malıyla Yapar. Ya Rabbim Biz Herşeyimizle Bu Davayı Sahiplendik İlahi Kelimetullah Yükselecekse Canımızın Hiç bir hükmü yok.Kanımızı Akıtmaya Her An HAZIRIZ.

Doğu Türkistanı Size Vermeyiz

Doğu Türkistan Bizimdir

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP