Doğu Türkistan Bizleri Bekliyor


Emin olun kardeşim Doğu Türkistan’daki Mahsun,Mazlum Kardeşlerimiz Evvela Allahü Tealadan Yardım Diler, sonra Türkiye Cumhuriyetindeki Müslüman Kardeşlerinden yardım bekler. Emin olun başkasından değil fani olarak sadece bizden yardım bekliyor kardeşlerimiz.

Biz sırt dönemeyiz kardeşlerimizin feryadına kulak tıkayamayız, bizi biz Türkiye Osmanlı İmparatorluğu Yapan Merhametimiz, Kardeşlerimizin her daim yardımına ardımıza bakmadan koşup gitmemizdir.Zaten kardeşlerimize yardım edip küffara karşı durmayacak isek bizim Osmanlı Torunu olmamızın bir manası yok.

Ya Rabbim Sen herşeye gücü yetensin şüphesiz bizlere yanlızca senin yardımın ile Doğu Türkistan ve Bir Başka kanayan yaramız Myanmar Arakan’da İslam Devleti Kurmayı Nasip Öyle Amin İnşaAllah. Orta Asya’da İslam Devleti İstememelerinin Sebebi Bellidir.

Orta Doğu’da Başı dara düşen 2. Ana Vatanı Türkiye Cumhuriyetine Hicret Edip Toparlanıp Gaza İçin Toparlanıyor. Bu kafir sürüsü aynısı Orta Asya’da Olmasın Diye var gücü ile uğraşıyor. Hiç bıkmadık Allah Şahit bıkmayacağız, yorulmayacağız o Mukaddes Mübarek İslam Devleti Allahü Tealanın İzni Kuvvetiyle İnşaAllah Kurulacak..!

Türkistan İslam Cumhuriyeti

Türkistan İslam Devleti

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP