Dikkat Nifak Tohumu Ekiyorlar


Hükümetimizi zayıflatmak bizim Dinimiz İslam üzerinden bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar.Orta Doğu da Mezhepçilik yapıp bunu başardılar ne yazıkki.Şimdi ise Allahü Tealanın Emirlerini bizlere kendi aramızda tartıştırarak bizleri bölmeyi hedefliyorlar.

Aman kardeşlerim şimdi susma zamanıdır şimdi o doğru bu doğru diye birbirimize çıkışır isek küffarın istediğini yerine getiririz.Ümmetin Fani Olarak umudu olan Türkiye Cumhuriyetini zayıflatırız.Hemen ardından tıpkı Atatürk Şeyhleri, Sofileri Astı Misali Tayyip Erdoğan Hocaları dışladı İşte Gösteriş Oy İçin Namaz Kıldı, Ayetler Okudu Diyip gibi algı Operasyonu yapıp 2019 hesaplarımızı alt üst etmeyi hedefliyorlar.

İşim Burda Siyaset Değil Mecburen Bunu Söylüyorum: İyi Biliyorlarki MHP, BBP, AKP İttifakı ile 2019 da seçim küffarın aleyhine bitecek İnşaAllah.Sırf bu İttifak ile Türkiye Kazanmasın diye fitne peşinde geziyorlar.Prim vermeyin doğruyu hepimiz biliyoruz Allahü Tealanın Emirleri Tartışalamaz.Ama fitne peşinde gezenleri susturmak için bizler tartışmaya girmeyelim.

İyi takip edin İhsan ŞenOcak Hoca üzerinden bu fitneyi denediler tutmadı Şimdi ise Nureddin Yıldız Hoca İle bunu devam ettiriyorlar.Şimdi Allah rızası için susma vaktidir..!Bazı Hocalarımız Maalesef Sevmedikleri için küffarın galyanına gelerek Nureddin Hoca’yı Eleştiriyorlar.Eğer Nureddin Yıldız Yanlış ise Eleştirme zamanı şimdi değildir.
Mübarek Hocalarım, Saygıdeğer Devlet Büyüklerim bu Karşılıklı Cevap Verme Ülkemize de, Efendimizin Emaneti Ümmete ve Dinimiz İslama Zarar Getirir.

fitne oyun dönüyor

fitnecilere mahal verme

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP