Devletimiz Sahipsiz Bırakmasın


Doğu Türkistan’da Müslüman Kardeşlerim eziyet, zulüm içinde iken nedir bu sessizliğiniz nedir bu vurdum duymazlığınız. Kafir sizlere bakıyor emin olun sizdeki bu genişliği yadırgıyordur. Kafir kafir olduğu halde bu kadar geniş değildir. Bir tane hristiyana dokunulsa hemen hakkını ararlar.

Bir tane yahudi itine dokunulsa savaş sebebi sayarlar. Bize ne oldu da Müslüman Kardeşlerimizin evi barkı yıkılır iken, Namusuna zaval gelirken rahatça yaşıyoruz. Bizden güçsüz olan Müslüman Türk Devletleri En Azından Diplomasi Nota Verebiliyor iken Neden Benim Devletim Sessiz kalıyor bu kansızlığa.

Sabret sabret sabır bir yere kadar hedef 2023 müş 2023 e kadar Doğu Türkistan’da Yaşayan Müslüman Türk Kardeşlerimizi, Türk ırkını Asimile Etmeye çalışıyorlar. ReiS üzerinde çok vebal var kandırılmaların yüzünden çok ocağa Ateş düştü Sende Fanisin Allah Başımızdan Eksik Etmesin Seni ama Elbet sende Ahırete göç edeceksin 40 Milyon Doğu Türkistan’ın Vebali Üzerinde Kalmasın Biz Hep Yanında olduk Yinede Olacağız Emin ol Çok değer verdiğin Milletler varya Irak’ta Rahmetli Saddamı Satan Kansızlar Misal Onlar Gibi Seni Satmayız..!

Doğu Türkistan İslam Cumhuriyeti

Doğu Türkistan İslam Devleti

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP