Derdiniz Nedir Rahatlıkmı Battı


Devlet Yönetimimizde Dış Güçlerin Desteklediği Müslüman düşmanları Var iken derdimiz Muhafazakar bir lider çıkarıp Türkiye’nin layik olduğu gibi İslam çizgisinde yönetilmesiydi Öy değilmi.? Şükür Olsun Rabbimize Devletimizi Dinsizler, dış güçlere uşakalık edenler yönetmiyor. Şükür Namazları Kılmamız gerekirken şimdi sanki hiç derdimiz yok iken fitne saçıp nifak tohumu ekmek isteyenlerin oyununa gelip Rabbimizin emirlerini tartışıyoruz.

Bu nasıl bir şükürsüzlüktür, nankörlüktür.Bir dön bak ecdadına Ezan Susmasın Yurdumuzda İslam Baki kalsın diye evladından canından geçen Mübarek Ecdadımız var.Bilerek veya bilmeyerek nefsine uyup gafilin oyununa gelenler Ahırette Mübarek Ecdadımızın yüzüne nasıl bakacaksınız.

Rabbimize nasıl hesap vereceksiniz.Devletimiz Kuran-ı Kerim’i Elimizdenmi Alıyorki, Namaz’ımızımı Yasaklıyorki Devletimize Cephe Alıyorsunuz.Ülkemizin Göz diken gafillerin oyununa gelmeyin bir an önce küffarı sevindirmekten vazgeçelim.Hakkın Rızası için Ümmetin Fani Olarak Umudu Olan Türkiye Cumhuriyetine Zarar Getirecek Hallerden Sakınalım.

Birlik Olalım İslam İçin

Çanakkale Değil İman Kale

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP