Çile Yuvası Suriyem


Ne bitmez çilen varmış Suriyem içimiz yanıyor sana refah getiremedik seni Vatan edip senin kalbinde yaşayan Müslüman kardeşlerimiz senin gibi kan ağlıyor. Utanıyorum vebalin sırtımda geziyorum hergün artık sabredemiyorum bir benim canımı feda etmem ile düzelecekse Suriye Yemin olsun Başım feda olsun.

Öyle zoruma gidiyorki küffar gelmiş kurulmuş bir dünya üst bölgeleri kurmuşlar Suriye’ye bu kansız köpekler hergün Müslüman kardeşlerimi bombalıyor ve o kadar utanılacak durum ki bu attıkları bombaların parasını Suriye’nin yer altı zenginliklerinden karşılıyorlar. Nasıl bir zillete düştük Ya Rabbim bizi vuran kurşunun parasını veriyoruz..!

Yeter müslüman kardeşlerim yeter Allah Azze Ve Celle’nin Rızası için yeter Vallahi kendimize gelelim bırakın ırk kavgasını görmüyormusunuz Ateş topu üstümüze geliyor bu ateş topu bizi sadece yakmaz büyük bir zilletin içine atıp kavurur. Devlet Büyüklerim Allah rızası için sizleri uyarıyorum Rusya tıpkı Abd gibi bizim asla müttefiğimiz olamaz.

Tarihe bir bakın her fırsatta Müslümana zulüm eden bu kansızlar Müslüman’ın Müttefiği olamaz madem bizim müttefiğimiz sırf abd ye güç gösterisi yapacak diye İdlib’i vurmaya başladı. Gene yanlış tercih yaptınız ülkemizi işgal etmek isteyen bütün şerefsizler yanı başımıza Suriye’ye gelip kuruldular bu detayı unutmayın..!

#Suriye #İdlib #DoğuTürkistan #Arakan #Yemen

Birlikde Selamet Vardır

Birlik Olman Gerekiyor Farkındamısın

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP