Bütün Dünya Düşman Bize


Bütün dünya Müslümanlara Ümmeti Muhammede, Müslüman Türk’lere Düşman iken senin kafan basmıyormu anlamıyormusun mübarek müslüman kardeşim bu sefer ki gidiş daha önceki karışıklıklara benzemez.Bu seferkinin bedeli çok ağır olur.

Misal Saddamın heykelini yıkanlar,Ülkesini amerika denen ite satanlar bugün utanmadan çok pişmanız diyor, pişman olsan ne olur ne faydası var lan hain it.Misal Başka bir ülkede müzede ırak daki tarihi eseri görüp de ağlıyan ırak lılar var size her şey müstahaktır.

Vatan bu Vatan verilmez kaderine terkedilmez asla Vatan Anamızdır insan hiç Anasını, Namusunu başkasına verirmi.Bu itliği edenler bide müslüman en çok ona kahroluyorum.Nasıl inanıyorsun hiçmi seni yetiştirenler Vatan’ın Mübarek olduğunu demedi,Sancağın Mübarek olduğunu demedi.

Gerçi Duvara ne anlatırsan anlat karşındaki insan fıtratsız olmasın fıtratsız olursa ondan her türlü zarar gelir.Öyle Diş bilemişki; bize kansız hainler yeseler doymazlar,Sıf Cumhurbaşkanımız gitsin die Müslüman’ın die geçinen iktidara aday olan şerefsizler gidip de yahudinin amerikanın kucağına oturuyor Hain itler.

Asla Vatansız Olmaz

Vatan Benim Sancak Benim

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP