Bol Bol Boş Konuşmaya Devam Ediyorlar


Tv’lere bakıyoruz bir patlama oluyor acaba kim dermiş gibi kim üstlencek acaba dış sorunlar yüzünden terör ile bedelmi ödetiyorlarmış yahu bırakın milleti uyutmayı.Osmanlı Devletimiz Neden yıkıldı hiç merak ettinizmi? Sorunların asıl sebebi kurutulmadı, asıl sebebi yok edilmedi.Yani o an geçiştirildi ve üstünde durulmadığı için.

Şimdide aynısı yapılıyor misal dehaş Kpc Dedikleri şerefsiz yuvasının merkezi ermenistan,yunanistan buralardan eğitilip geliyorlar.Savunma Dışardan Yani Ülke Toprağının Dışından Başlar.Şuanki hükümetin yanlışlarından birisi eğer Cihana hakim olmak istiyor isek dış devletlerden istihbaratımız iyi olmalıdır.Müslüman ülkeler zaten bizim.

Gayri Müslim Nüfusun fazla olduğu ülkelerde Müslümanları daha çok bilinçlendirip orda tek vücut yapmak lazım tek demir yumruk edebilirsek dışarda yaşayan Müslüman kardeşlerimizi emin olun 70 yaşındaki Ninemizde, 6 yaşındaki ufak çocuğumuz bile istihbari Bilgiler taşır bize.

Ama Sen Gel Suriye’de Irak’da Kısıl Kal. Hindistan’da, Doğu Türkistan’da, Arakan’da, Hindistan’da, Tayland’da vb Küffarın Çoğunluk olduğu Özellikle Asya’da Zulüm Gören Müslüman Kardeşlerimiz için Hiç bişey yapma. Israrla Diyorum Müslüman Türk Birliğinin Temeli Asya’da Bekliyor.Savaşı Bırakıp Türkiye’ye veya Başka Ülkeye Kaçacak Müslüman yok Orda.

Birlikde Selamet Vardır

Birlik Olman Gerekiyor Farkındamısın

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP