Biz Doğru Olalım Da Siz Yanlış Bilin Bizi


Devamlı kişileri eleştirip en zor günde dahi köstek olacağınıza destek verin de Muzaffer olabilelim.Kafir sizleri en basit şeref yoksunu para, menfaat karşılığında satılık basit birşey görüyor emin olun.Ordumuz Bismillah dedi Afrin’e girdi pkk itini vurduk ses içimizdeki Türk görünen hainlerden geldi.Hele birde Milliyetçi gözüken Hükümet ile arası açık ama Afrine girdik diye eleştirirse ülkücüler iyice dışlar diye sessiz duran bi ozan vardı.

İşte bu ozan Tabaka olmuş şimdi farkettik.Allah var gözüm görmedi 80 lerde ülkemiz için çok emeği geçmiş olabilir veya şuanki vaziyete bakar isek tam terside olabilir.Cumhur Reisimiz Kuvayi Milliye Benzetmesi yaptı fırsat bu fırsat Öso üzerinden gene yazdı çizdi.Kuvayi Milliye öncesi Halifeyi kim indirdi Abdülhamid Han Dedemizi ve sonrasında Osmanlının Sonunu getiren şerefsizler kimdi.

Gerçek Kuvayi Millye kim biliyormusun tabaka ozan Çanakkalede Er Meydanında Allah Allah deyipde Şehadete koşanlardır.Senin gibi bıyıkları ağzının içine giren komünistler değildir.Biliyoruz milliyetçisin ama aynaya bir bak ülkücünün bıyığı ağzının içine girermi.? Dinen’de Mekruhtur.

kanal 7 sohbet

musluman sohbet

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP