Azizlerimiz Her Kış Sizi Hatırlatır


Sarıkamış da Vatan savunması için soğuk havaya aldırış etmeden koşan Atalarımız var çok şükür.Canlarını hiçe saydılar biz bugün rahatça bu Mübarek Vatan da yaşayalım die.Bu fedakalığı gösteren Atalarımıza bir fatiha okuyamıcak kadar maalesef hayırsız Müslüman Kardeşlerimiz var.

Sanmayın bu Mübarek Vatan için Canını feda edip donarak Şehadet Şerbetini içen Aziz Ceddimizin Hakkı yok.Azizlerimiz elbet Ahırette bu hakkı isterler.Donarak ölümü bile bile tırmandım Sarıkamış Dağınıda sen ne ettin bu Mübarek Vatan için Demezmi Bize.

Hiçmi Bişey edemiyorsun? Dua damı edemiyorsun yada Polisini Askerini görünce halini hatrını sorup moral dahi veremiyormusun.?Kusura Bakma Müslüman Kardeşim Hayatı eksik ve Sadakatsiz Şükürsüz Yaşıyorsun.Ahde Vefa’yı bilmeyen bir millet muhaffak olamaz hiçbir işte onun için Atalarımızın kıymetini bilelim onlar ne için Şehadete koştu çok iyi bilelim.

Başta Efendimiz Aleyhisselam ve Bütün Peygamberlerimizin, Gelmiş geçmiş Bütün Ceddimizin, Bütün Şehitlerimizin, Bugün bir kezdaha Rahmetle Andığımız Sarıkamışda Şehit Olan Atalarımızın Ruhuna Hediyye İçin El Fatiha.

Sarıkamış Şehitleri Baş Tacımızdır

Aziz Atalarımız Hakkınızı Ödeyemeyiz

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP