Afrin Kolay Olduğu Kadar Zor


Dışardan bakıldığında çapulcular toplanmış sahipsiz bulmuş çökmüşler izlenimi var. Bir bakıma birazda öyle Suriye’de iç karışıklık yüzünden devlet otoritesini kaybetti terör gruplarıda abd ve israil itinin desteğini alarak yayıldı. Şuan gözüken Afrin’de terörist şerefsizlerle çarpışıyoruz ama öyle değil ypg vb kamuflajı ile profosyonel şerefsizlerle de çatışıyoruz.

Sivilleri kendilerine kalkan ediyor korkak namussuzlar. Yoksa Allahü Tealanın izni kuvvetiyle Bizim İmanlı Aslanlarımıza dayanamaz düşerdi hain kanı bozuklar. Reis’in dediği gibi sınırlarımızı temizlemeliyiz. Yoksa Allah Muhafaza terörün önünü kesemeyiz. Gün Birlik günüdür Devlet büyüklerimizin hataları elbette oldu.

Ama Çok şükür artık NET olarak gördülerki abd ve destekçi şerefsizlerin den ASLA ve ASLA bize dost olmaz. Bunun için darbe tehlikesi Atlatmış Bir devlet bütün riskleri göze alarak Taarruz başlattı. Bunu emin olun avrupalı kan emici bir devlet yapamaz.

İsrail itinin kuduz köpek gibi saldırmasına aldanmayın İslam ülkelerinin içine fitne saldı avrupa ile birlikte devletlerimizin her birine bir dert verdi. Parçalanmış olduğumuzdan dolayı şuan çok rahat ama Allahü Tealanın izni kuvveti ile İnşaAllah Tam olarak Toparlanacağız. Osmanlı Tokatını bizden yiyecek İnşaAllah.

iman ettik Rabbimize

Allah var çok şükür eğilmeyiz kula

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP