Türkistan Biz Müslümanlarız


Bir türlü anlamadınız Müslüman Türkistan düşerse düşmanımız putperest kansızların direk hedefi biz oluruz Arkasını Sağlama alan çin daha Cesur saldırır.Hani şimdi o kıyamadığınız, bozamadığınız rahatınız var ya düşmanın silahının ucunda öyle bir bozulurki Kardeşlerimizden Şuan Çıkan Ahlar Dudaklarınızdan Böğürerek Çıkar.!!!

Biz diyoruzki zaten yeterince düşman bizi kuşatmış en basiti Afrin’e hergün Küffar Devletler profosyonel askerlerini gönderiyorlar Çok Şükür Aslanlarımız Vura Vura Kıra Kıra Devam Ediyor.Şerefsiz Küffarın Amacı Bizi Afrin’de yenilgiye Uğratmak Türk Ordusu Terör Örgütüne Yenildi Diyip Ordumuzun gücünün Kalmadığını Yaymaktır.Ha Bu arada hani 2018 yılını çinde Türkiye turist yılı ilan edip Müslüman Kardeşlerimizi Sattığınız Asya’dan da Terörist itler Gelmekte Bilginize.!!!

Habire kandırılın artık Sindiremiyoruz sizin bu dış siyasette sıfır çekmenizi.!Taş olsa çatlar sabredemez bu haksızlığa yaptığınız siyaset sonucu Hani sizin çok sevdiğiniz Arab coğrafyası bize düşmanmış bunu çok net gördünüz çok şükür.Hakkari’de vb. İllerimizde Yapılan Çözüm Süreci Bitimindeki Temizlikte ve Afrin Operasyonunda çok net gördünüz dimi Bu Mukaddes Ülke İçin En Ön Safta Kimler Can Verirmiş.?

Hani Bakanınız çıkıp diyordu ya Özel Harekat’ın için de tuhaf ülkücü bıyıklılar var diye işte sizin o tuhaf bıyıklı dedikleriniz sizi 15 Temmuz’da Kül oldukları halde Satmadı.! O Tuhaf Bıyıklı dediğiniz Vatanseverlerin Yetiştiği Ocaklardaki Aslanlar’da sizi Satmadı Artık Resimi Görün Allah Rızası için Türk Dünyasına Yüzünüzü Dönün Kulak Verin Türkistan’ın Düşmesine Müsade Etmeyin..!

Doğu Türkistanı Size Vermeyiz

Doğu Türkistan Bizimdir

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP