İsrail Denen Kuduz İt Yanıyormuş


Bu yanış bişey değil asıl ahzab sizi bekliyor elbet Kuran-ı Kerim de geçen olacak er yada geç Şüphesiz.Asıl sorun biz nie yardım ediyoruz itler tenezzül edip yardım istemediği halde şerefsizler Avusturya denen ite teşekkür ediyor Osmanlıdan kurtardınız die sizde sanki hiç bişey olmamış gibi yardım edin.

Sizin bu karışık işleriniz başımıza belalar açtı ve dahada açacak Aslında bu yangın israil denen itin Tarihe karışması için Fırsattır.Arakan’dan Hindistan’a kaç tane Müslüman Türke yardım ettiniz.? Müslümanlar Kardeştir itirazımız yok Suriye’deki Müslüman’da Çin’deki Müslüman’da Birdir Kardeşimizdir.

Ama Neden zulüm Gören Müslüman Türk olunca rahatsız oluyorsunuz ama Size BÜYÜK kapak olsun Türkler ülkesi için savaşıyor sizin uğruna askerimizi gönderdikleriniz Vatanını bırakıp kaçıyor olası Savaş durumunda Bakalım kim gelcek bizim dediklerimizmi yoksa sizin kendinize BABA ettiklerinizmi.

Şundan Adım gibi Eminim Mecbur kaldığınız için Suriyede Türkmenlerle iş birliği ettiniz; Sırtımızı sizin savunduğunuz Araplara teslim edemiyeceğimizi orda net gördünüz.Ama Kafa büyük içinde akıl yok yine yanlış etmeye devam ediyorsunuz.

Kuduz İt İsrail

Yan Şerefsiz İsrail

Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP